Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Šárecké závody Praha

Dne 17.9.2011 se konal první ročník akce pod názvem ŠÁRECKÉ PSÍ ZÁVODY.
Tak jak název napovídá, proběhl závod v pražském lesoparku Divoká Šárka, kam zavítalo na 43 účastníků z celých Čech a také dva Slovinští závodníci.
Závod byl vypsán pro individuální off snow kategorie musherského sportu, tj kategorie bikejoring (cyklista a pes), scooter1 (koloběžkář a pes), scooter2 (koloběžkář a 2 psi), canicross (běžec a pes), kategorie bikejoring a canicross byla ještě rozdělena na muže a ženy.  Kromě účastníků samotných a jejich doprovodu přilákala sportovní akce také diváky ze širšího okolí.

Délka tratí:

dopoledne:    5,45 km             čas:      00:22:34.19

odpoledné:    2,54 km             čas:      00:09:09.40

Bohužel opět bylo příliš velké teplo pro huskouny a tak první dopolední etapa, navíc vedena z kopce po louce. která bylo po ranní rose a malém ranním deštíků promočená byla z naší strany po dobrém začátku opět v závěru, kdy Bára byla vyčerpaná trochu pomalejší, navíc jsme ji absolvovali s dvěma pády. První bylo podlouznutí na mokré trávě a hup na bok, druhý o něco horší na kamenité cestičce, kdy nás předjížděl jezdec na kole a pes si trochu chňapnul po Báře, ta se lekla, uskočila, šňůra se mi dostala do předního kola a už jsem letěl přes řídítka k zemi. Naštěstí to odneslo jen koleno a boesti v zádech. Čas byl mizerný a dost jsme ztráceli. Odpolední etapa byla z naší strany rychlejší a mohutně jsme doháněli ztrátu na jezdce po dopoledním pořadí před námi. V závěru ale Bára díky teplu zase trochu odpadla a tak jsme zrátu o několi sekund nedohnali. Rozdíl byl v součtu časů jen 00:00:01.68. trošku smůla.

Záznam tras z GPS:

dlouhý okruh:      http://www.sports-tracker.com/#/workout/Kohout/bq63qi73uk6bbp3v

malý okruh:         http://www.sports-tracker.com/#/workout/Kohout/arcf0ashj9v2usep

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář