Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství Evropy - Běleč 2005

V listopadu 2005 jsme jeli na své první mistrovství Evropy a jeli jsme kategorii Scooter-2, což je koloběžka a jeden, nebo dva psi. Závody se jely v krásném prostředí kempu v Bělči u Hradce Králového v listopadu 2005. Skončili jsme sice na posledním místě, bohužel SH nejsou tak rychlí jako speciální plemena šlechtěná pro sprint. Reprezentační účast, atmosfera závodu, diváci to vše byl nádherný zážitek v mé sportovní karieře s mými čtyřnohými slečnami.

Startovní listina ME ESDRA Off snow 2005 Běleč kategorie SC-2 (koloběžka + 2psi)

class First name Surname DID N° Country  
2R Manuela Walter CH.93266792 Switzerland  
2R Venke De Lange NO.0098 Norway  
2R Tonje W.  Evensen NO.0056 Norway  
2R Lena B. Hillestad NO.0003 Norway  
2R Kristoffer G. Olsen NO.0006 Norway  
2R Istvan  Drahos HU.000001 Hungary  
2R Miroslav Kohout CZ.00519 Czech Republic  
2R Kristýna Mauleová CZ.01162 Czech Republic  
2R Pavel Porubský CZ.00050 Czech Republic  
2R Pavel Šarkovský CZ.00212 Czech Republic  
2R Miroslav Šebesta CZ.01252 Czech Republic  
2R Stanislav Váňa CZ.00006 Czech Republic

 Výsledková listina ME ESDRA Off snow 2005

Poř.
St.č.
 
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
7.7 km
 2.kolo
7.7 km
Celkem
15.4 km
Odstup
Rychlost
 
 
 
1
56
 
Porubský Pavel
CZ
 
15:01,00
 15:00,00
30:01,00
00:00,00
30.78
 
 
 
2
57
 
Hosek Jan
SK
 
15:39,00
 15:25,00
31:04,00
01:03,00
29.74
 
 
 
3
59
 
Hillestad Lena B.
NOR
 
15:39,00
 15:37,00
31:16,00
01:15,00
29.55
 
 
 
4
53
 
Olsen Kristoffer G.
NOR
 
15:29,00
 15:48,00
31:17,00
01:16,00
29.54
 
 
 
5
54
 
Bárta Richard
CZ
 
15:42,00
 15:40,00
31:22,00
01:21,00
29.46
 
 
 
6
55
 
Javora Pavel
CZ
 
16:13,00 
16:35,00
32:48,00
02:47,00
28.17
 
 
 
7
50
 
De Lange Venke
NOR
 
18:29,00
 18:26,00
36:55,00
06:54,00
25.03
 
 
 
8
51
 
Šarkovský Pavel
CZ
 
19:19,00 
19:55,00
39:14,00
09:13,00
23.55
 
 
 
9
52
 
Drahos Istvan
HU
 
20:15,00
 22:34,00
42:49,00
12:48,00
21.58
 
 
 
10
58
 
Voříšek Tomáš
CZ
 
22:14,00
 22:27,00
44:41,00
14:40,00
20.68
 
 
 
11
49
 
Seres Anna
HU
 
23:50,00
 22:29,00
46:19,00
16:18,00
19.95
 
 
 
12
48
 
Kohout Miroslav
CZ
 
30:45,00
 30:48,00
1:01:33
31:32,00
15.01