Jdi na obsah Jdi na menu
 


MARKOVO KOLEČKO

Dne 2.7.2011 se jelo "Markovo kolečko" na památku tragicky zesnulého kamaráda. Trasa: 55 km směr Žacléř - Niedamirów – Miszkowice – Paczin - Kowary – Sciegny (rybí restaurace) - Pomezní boudy – Lysečiny – Chata Hubertus - Žacléř.

Počasí tentokrát nepřálo, bylo zataženo, sice nepršelo ale bylo poměrně chladno a foukal silný nárazový vítr. Trasa byla v první polovině pohodová, mírně kopcovitá s velkým a dlouhým sjezdem do města Kowary. Příjemné bylo posezení v Rybí restauraci kde si můžete ulovit svoji rybu, kterou vám připraví, či si dát rybu z velké nabídky.

Následná cesta domů byla pro mne "velkým utrpením" neb čekalo na mne i na ostatní příkré stoupání na Pomezní boudy, cesta kamenitá.. Po hodině a půl jsem si to vyfuněl a byl jsem grogy. Pak následovalo ještě několik menších stoupání a padání a pak už jen sjezd v celkové délce 2km až k boudě Hubertuska, kde už značně unaven a prochladlý jsem si dal svůj oblíbený nápoj Horký dech což je griotka, rum a svařená voda, tedy takový vylepšený grog.

Pak už následoval jen 5km sjezd až domů. Ikdyž značně unaven a vyfoukán, byl to příjemný výlet a určitě si jej při dalším ročníku rád zopakuji. 

 záznam z GPS celé trasy:

http://www.sports-tracker.com/#/workout/kohout/98fefcivs9bpg5j3

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář